Chirurgie

Naše služby

Chirurgické zákroky u nás v ordinaci provádíme na aseptickém operačním sále s kontinuálním monitoringem pacienta. Aseptické podmínky výrazně minimalizují riziko pooperačních komplikací a proto jsme schopni operovat i starší, geriatrické a nemocné pacienty.

Provádíme standardní chirurgické zákroky, chirurgie měkkých tkání – kastrace psů, fen, koček, kocourů, králíků, gynekologické operace, operace močového aparátu, odstranění různých novotvarů, poúrazové chirurgické ošetření. Operační výkon vyžaduje celkovou anestezii pacienta a proto doporučujeme předoperační vyšetření - hematologické a biochemické vyšetření krve, RTG srdce a plic.

Během operace je zajištěn přísun tekutin infuzní terapií, antibiotická clona a analgetická péče. Používáme moderní anesteziologické přípravky s možností vyblokování jejich účinku. Díky tomu je po zákroku pacient brzy schopen fungovat jako před výkonem. Dbáme na zajištění tlumení bolesti podáváním analgetik i na doma.

Pohotovost

+420 576 776 288
+420 604 477 659

Ordinační hodiny

Po, Stř, Pá: 12:00 - 16:00

Út, Čt: 10:00 - 18:00

So, Ne: 13:00 - 14:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů