Interna

Naše služby

SONO

Ultrasonografie je velmi cennou metodou pro zobrazení normální a patologicky změněné tkáně. Ultrazvukové vlnění nemá negativní vliv na pacienta ani vyšetřujícího v podobě ionizujícího záření. Vyšetření probíhá v reálném čase a strukturu orgánů lze zobrazit vícečetnými rovinami. Je tedy možné lépe určit původ patologické léze a prostorový vztah různých nitrobřišních struktur.

EKG

Elektrokardiograf se používá jako nástroj k diagnostice srdeční arytmie a poruch vedení impulsů, jako pomocný prostředek určující zvětšení jednotlivých srdečních dutin a změn v činnosti srdce.

Mikroskopická a histologická vyšetření

Základní vyšetření moči se provádí pomocí diagnostických proužků, které určí pH moči, množství bílkovin, glukózy, ketonů a přítomnost krve v moči. V případě podezření na výskyt močových kamenů nebo písku, se pomocí mikroskopu provádí vyšetření močového sedimentu.

Mikroskopicky provádíme také  vyšetření kožního seškrabu na přítomnost vnějších parazitů ( zákožka svrabová, demodex). Odběrem malého množství tkáně provádíme test na přítomnost plísní (dermatofyt test medium).

Histologické vyšetření – histologický rozbor tkáně (novotvaru) zasíláme do specializované laboratoře, kdy výsledek je k dispozici do týdne. Poté je možno díky včasné diagnostice nádoru zvolit další terapeutický postup, který může výrazně prodloužit život s nádorem, zmírnit strádání a v mnohých případech zachránit i život.

Pohotovost

+420 576 776 288
+420 604 477 659

Ordinační hodiny

Po, Stř, Pá: 12:00 - 16:00

Út, Čt: 10:00 - 18:00

So, Ne: 13:00 - 14:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů