Laboratorní vyšetření

Zpět na všechny novinky

Provádíme laboratorní vyšetření krve – hematologické, biochemické, sérologické, stanovení hladiny progesteronu a jiných hormonů. Dále vyšetření mikrobiologické, mykologické a parazitologické.

Biochemické vyšetření krve

Vyšetření krve u nás, přímo v ordinaci provádíme pomocí biochemického analyzátoru   zn. Arkray. Během několika minut po odběru krve získáme základní parametry.  Výsledky pomohou  ke  stanovení diagnózy a vyloučení rizika poškození funkce některých vnitřních orgánů např. ledvin a jater. Doporučujeme rozbor krve i jako součást předoperačního vyšetření.

Hematologické vyšetření

Hematologický analyzátor  Nicon kohden nám nabízí základní hematologický profil. Vyšetření trvá několik minut a napoví, co se v těle vyšetřovaného pacienta děje (např. zda probíhá zánět apod.). 

SNAP testy

SNAP testy jsou rychlé diagnostické testy na boreliózu, anaplasmózu, ehrlichiózu , dirofilariózu, parvovirózu a giardiózu a u koček virová onemocnění ( FeLV, FIV).

Cytologické vyšetření

Cytologické vyšetření znamená doslova vyšetření buněk. Vyšetření provádíme přímo u nás v ordinaci.

 V případě speciálního vyšetření zasíláme na specializovaná pracoviště. Často vyšetření krve na progesteron, před plánovaným krytím. Dále testy na různé druhy alergií a mnoho dalších speciálních vyšetření dle potřeb našich pacientů.

Novinka pro vás

vyšetříme nově na nové vlastní laboratoři hormon štítné žlázy T4, dále na počkání progesteron ke stanovení fáze cyklu u fen a vhodnost nakrytí

Pohotovost

+420 576 776 288
+420 604 477 659

Ordinační hodiny

Po, Stř, Pá: 12:00 - 16:00

Út, Čt: 10:00 - 18:00

So, Ne: 13:00 - 14:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů