Mikroskopická, histologická vyšetření a vyšetření moči, včetně sedimentu

Naše služby

Mikroskopické vyšetření – pomocí mikroskopu můžeme provádět např. vyšetření kožních seškrabů na přítomnost vnějších parazitů, cytologické vyšetření výtěrů z pochvy pro stanovení optimální doby pro připuštění fen, vyšetření trusu na přítomnost vnitřních parazitů nebo zhodnocení močového sedimentu.

Histologické vyšetření – biopsie podezřelé tkáně (novotvaru) a její histologický rozbor může pomoci ke včasné diagnostice nádoru u našeho pacienta. V současné době je mnoho terapeutických postupů, které dokáží výrazně prodloužit život zvířete s nádorem, zmírnit jeho utrpení a v mnohých případech dokonce dokáží zachránit zvířeti život.

Vyšetření močového sedimentu patří k základnímu vyšetření moči při podezření na onemocnění urogenitálního aparátu. Je to metoda s vysokou diagnostickou výpovědí, při níž hodnotíme přítomnost buněčných elementů, např. erytrocytů, lymfocytů, epitelií a krystalů.

Pohotovost

+420 576 776 288
+420 604 477 659

Ordinační hodiny

Po, Stř, Pá: 12:00 - 16:00

Út, Čt: 10:00 - 18:00

So, Ne: 13:00 - 14:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů