Výživné koupele a hydromasáže s přidáním léčebných látek, olejů a pigmentů

Dermatologie

Pomocí těchto metod je ošetření kůže a srsti mnohem intenzivnější. Přinášejí rychlý efekt, kůže je pak lépe připravená k příjmu léčivých látek. Do vody, která masíruje kůži, se přidávají léčivé oleje a minerály.

Používání olejových substancí pro výživu a hydrataci kůže a srsti zvířat má své opodstatnění v tom, že každý jedinec produkuje maz, který chrání jeho kožní povrch před vnějšími vlivy a před mikroorganismy. Tento ochranný film je po každé koupeli více či méně narušen. Tyto přípravky pomáhají obnovit kožní film, navíc uzavírají povrchové šupinky chlupů, čímž působí preventivně proti plstnatění nebo přímo pomáhají rozplétat zacuchanou srst.

Výsledkem je:

Pigmenty zvýrazňují přirozenou barvu srsti tak, že se vážou na pigmentové buňky srsti zvířat. Nejedná se o barvivo, protože se usazují pouze tam, kde je přítomen přirozený pigment v chlupu. Kapky příslušného pigmentu se míchají do šampónů, balzámů nebo krémů.

Pohotovost

+420 576 776 288
+420 604 477 659

Ordinační hodiny

Po, Stř, Pá: 12:00 - 16:00

Út, Čt: 10:00 - 18:00

So, Ne: 13:00 - 14:00

Royal Canin

Fortify

Kde nás najdete

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů